FOTOD: Anni Arrost sai kodumaise moe- ja kunstiplatvormi Wear-Arts modell


Foto: Siiri Kumari

Saabuva sõbrapäeva puhul algatas innovaatiline Eesti moe- ja kunstiplatvorm Wear-Arts toreda kunstisõprade “kogunemise” – Hele Kõrve, Signe Kivi, Inese ja Marju Läniku kõrval asus Wear-Artsi modelliks ja kõneisikuks ka Anni Arro.

Naine on alati kunsti ja moega lähedastes suhtes olnud. "Veel toredam, et nüüd saab need ühendada,” kommenteeris Anni. “Olen üles kasvanud kunsti keskel ja ei kujutaks oma elu ilma selleta ettegi. Kunst ja mood on minu jaoks inspireerivad ning elu loomulikuks osaks. Eelistan ajatut, stiilset ja kvaliteetset moodi, mida saab kanda igapäevaselt. Seda Wear-Artsi kollekstioon ka võimaldab.”

Wear-Artsi kollektsiooni üheks märksõnaks on funktsionaalsus – rõivastel olevaid pannoodest “kunstiteoseid” on võimalik hõlpsalt vahetada ja see võimaldab kanda kas või iga päev erinevate eesti kunstnike loomingut.

Wear-Arts on kodumaine moe- ja kunstiplatvorm, mille eesmärgiks on propageerida kunsti autoriõiguste kasutamist moes. Iga toode toetab kunsti ja panustab autoriõigustesse.

Kommenteeri!


Reklaam