FOTOD: Tartus tähistati naistepäeva suure taaskasutuspeoga


Kapipidu StuudioRuumis Foto: Anni Õnneleid

8. märtsil avanes Tartu naistel jälle võimalus oma kappe tuulutada ning vabaneda riietest, mis sinna juba liiga kauaks seisma on jäänud. KapiPeo ühe korraldaja Terje Tuisu sõnul on ürituse eesmärk vabaneda vanast ning võimalikult soodsa hinnaga leida uut ja huvitavat.

Leida võis riideid alates kaheksakümnendate retrokleitidest kuni üheeurose Mosaici jakini, punastest kummikutest etnoeheteni, valik oli väga lai. Kõikide asjade maksimaalne hind oli viis eurot, see on ilmselt ka üks peo populaarsuse põhjuseid - kevadgarderoob vajab ju täiendamist!

Sündmus lükati käima kahe aasta eest ning on muutunud ülipopulaarseks. Kui peole saabunud fotograaf arvas, et tund pärast selle algust on StuudioRuum inimtühi, pidi ta jahmunult läbi inimmassi teed tegema, külastajaid oli olnud juba mitusada. Nii mõnedki neist ootasid sissepääsu juba enne uste avamist.

Terje Tuisk rääkis ka, et nende sündmus on silma jäänud ka teisele asutustele, nii näiteks on koostööd tehtud Cinamoni kinoga ning üks riiete müügi päev toimunud ka seal. Ta lubas, et peod jätkuvad ning lubas, et kaasa võetud meestele, kellele suur ostlemistuhin vastukarva võiks olla, on stuudio ukse taga mugavad toolid, kus rahulikult oma kallimat oodata.

Vaata fotosid:

Kommenteeri!


Reklaam