Instagrami TOP 10 | Inimesed, kellele makstakse sotsiaalmeedia postituste eest kõige rohkem


Ekraanitõmmis Instagramist

Supermodellidel, stilistidel ja moeblogijatel on sotsiaalmeedias miljoneid jälgijaid. Need on inimesed, kes teavad, kuidas oma hobi ja huvid raha teenima panna.

Danielle Bernstein

TBT • so excited for another #REVOLVEinthehamptons this wknd!

A post shared by Danielle Bernstein (@weworewhat) on Jul 6, 2017 at 7:59am PDT

An extra special Monday at the @cityofhope #cohspirit gala • honored to be receiving the Champion of Hope award.

A post shared by Danielle Bernstein (@weworewhat) on May 8, 2017 at 9:05am PDT

Danielle Bernstein on 25-aastane disainer, kes sai kuulaks oma blogiga, mis kannab nime We Wore What. Bernsteini blogi ja Instagrami kasutaja kogusid kiirelt tuntust. Praegu on tal Instagramis 1,7 miljonit jälgijat ja ta on üks maailma kuulsamaid modelle. Olenemata sellest, et Bernsteinile ei meeldi rahast rääkida, teenib ta ühe postituse pealt ligi 12 700 eurot.

Chiara Ferragni

Milano fashion week got me like ✨ @emiliopucci @papermagazine #ad

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on Sep 25, 2017 at 2:46am PDT

Ready to start Milan Fashion Week like.. 💪🏻

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on Sep 19, 2017 at 12:34pm PDT

Fancy ride @maserati #ad #Maserati 🚗

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on Sep 13, 2017 at 8:20am PDT

Chiara Ferragni on moemaailmas tegutsev ärinaine ja tal on blogi, mille nimi on The Blonde Salad. Seda blogi on Ferragni pidanud ligi üheksa aastat ja kui vaadata esimesi postitusi ning võrrelda neid viimastega, siis näeme naist, kellest on aja jooksul sirgunud tõeline moeikoon. Praegu on tema Instagrami kontol ligi 10 miljonit jälgijat. See tähendab, et Ferragni teenib ühelt postituselt tuhandeid eurosid. Tema aastane sissetulek on ligi 6,8 miljonit eurot.

Wendy Nguyen

Heading to brunch celebrating Crain's 50 Most Powerful Women ☕️ Thank you so much @Genesis_usa for giving me the opportunity to attend this incredible gathering of the minds! This summit was inspirational, empowering, and reignited a fire within me to reach bigger and work harder (and smarter)! #genesisusa #powerwomen

A post shared by Wendy Nguyen (@wendyslookbook) on Sep 26, 2017 at 10:58am PDT

New blog post [link in bio]! Sapphire dream with camo and double velvet 💙 More on www.wendyslookbook.com | http://liketk.it/2r2Bl

A post shared by Wendy Nguyen (@wendyslookbook) on Apr 15, 2017 at 9:34am PDT

Wendy Nguyen õppis Berkley ülikoolis psühholoogiat ja aja jooksul on temast saanud tuntud moeblogija, kellel on kasutajad Twitteris, Facebookis ja YouTube’is. Nguyeni video, mis kannab pealkirja "25 Way to Wear a Scarf in 4.5 Minutes" saavutas ülemaailmse kuulsuse. Seda videot on vaadatud ligi 25 miljonit korda ja Nguyenil on Instagrami ligi miljon jälgijat. Kuigi tema sissetulekute kohta ei ole palju informatsiooni, siis arvavad eksperdid, et see on ligi 845 000 eurot aastas.

Bryanboy

Guccify your home, Guccify your life!

A post shared by Bryanboy (@bryanboycom) on Sep 7, 2017 at 4:32am PDT

Portrait of a Ladyb... Sometimes I'm kind of amazed by my ability to nail a photo, with absolutely minimal effort, within seconds. No photoshop or editing required. Just 100% attitude. There is no such thing as a good photographer. But there's such a thing as a major subject. That's all! Smile!!!! It's good for you!!! 😹😹😹#WerkLikeTheMortgageIsDueTomorrow #WeAllHaveBadDays #PassGoAndCollectATenner #ItJustHappensThatMostOfMyDaysAreGood #SomeWereBornWithIt #YouCantBuyPersonality #Hatsworth at @ChatsworthOfficial /@Gucci #GucciPlaces #AD

A post shared by Bryanboy (@bryanboycom) on Jul 20, 2017 at 11:13am PDT

Imagine coming back to your hotel after a long day's worth of meetings and events. A bubble bath awaits, complete with rose petals, white chocolate-covered strawberries and champagne. Thank you @mo_landmarkhk for the delightful and totally indulgent surprise! #WhatDayIsItToday #OfficeHours #MyTubCouldFitFourPeople #RealLifeBetterThanFiction

A post shared by Bryanboy (@bryanboycom) on Mar 23, 2017 at 8:23am PDT

Kahtlemata on Bryanboy hetkel üks kõige põnevamaid inimesi moemaailmas. Ta on 24-aastane blogija Filipiinidelt, kes alustas oma karjääri reisiteemaliste postitustega. Aja jooksul hakkas ta aga üha enam moeteemalisi postitusi tegema. Bryanboy postitused on naljakad ja vaimukad ning seetõttu on teda hakanud jälgima tuhanded inimesed. Eelkõige on ta tuntud oma eristuva ja silmapaistva riietumisstiili poolest.

Aimee Song

Getting ready at the @plaza_athenee for my last show. #pfw

A post shared by Aimee Song (@songofstyle) on Oct 3, 2017 at 9:42am PDT

Can we just take a moment to appreciate my rusty sparkly lids that @storyofmailife did this morning? P.S. Would you guys want a beauty tutorial? http://liketk.it/2sTuT #liketkit

A post shared by Aimee Song (@songofstyle) on Sep 30, 2017 at 9:16am PDT

Montauk bound. ✈️ #jetsetAimee

A post shared by Aimee Song (@songofstyle) on Aug 18, 2017 at 10:32am PDT

Aimee Song on pärit Ameerikast Kalifornia osariigist. Ta on sisekujundaja, kes peab blogi, mis kannab nime Song of Style. Alguses jagas ta oma ideid ja mõtteid tasuta, kuid kuulsaks saades otsustas ta nendelt raha hakata teenima. Praegu teeb ta koostööd maailmakuulsate disaineritega ja teenib palju raha tänu 4,6 miljonile jälgijale Instagramis.

Antoinette Kulas

L E V E L S @runawaythelabel

A post shared by A N T O I N E T T E M A R I E (@sydneyfashionblogger) on Sep 9, 2017 at 2:40am PDT

Forever in love @constantinadanis ❤️

A post shared by A N T O I N E T T E M A R I E (@sydneyfashionblogger) on Aug 28, 2017 at 9:16am PDT

Daddy's Home... ❤️#GT

A post shared by A N T O I N E T T E M A R I E (@sydneyfashionblogger) on Jan 7, 2017 at 3:02am PST

Antoinette Kulas on üks Austraalia edukamaid blogijaid. Kolm aastat tagasi postitas Kulas oma Instagrami pilte rohkem nalja pärast, kuid nüüd jälgib tema Instagrami kontot ligi miljon inimest. Samuti on ta sõlminud erinevate rõivabrändidega lepingud ja ta plaanib alustada ka enda rõivabrändiga.

Julie Sariñana

COUP DE FOUDRE ❤️ @shop_sincerelyjules

A post shared by JULIE SARIÑANA (@sincerelyjules) on Sep 26, 2017 at 11:20am PDT

All day chillin'. 💤

A post shared by JULIE SARIÑANA (@sincerelyjules) on Sep 13, 2017 at 6:23pm PDT

Julie Sariñana hakkas pidama blogi, mis sai aja jooksul ülipopulaarseks. Blogi nimi on Sincerely Jules ja seda loeb iga päev ligi tuhat inimest. Oma Instagramis reklaamib Julie erinevaid moerõivaid ja aksessuaare ning teha jälgib ligi 4,6 miljonit inimest.

Viki Odintcova

photo: @a_mavrin. Мы очень много путешествуем и не всегда успеваем показать все и сразу. Каппадокия - настоящее место счастья. Она как отдельная сказочная страна в сердце Турции. В такие моменты начинаешь верить в сказку и наполняешься энергией и вдохновением. Жизнь полна сюрпризов и приключений, а все самое интересное еще впереди🤗 📍@museumhotel #vikiodintcova #MAVRIN #MAVRINmodels

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on Sep 7, 2017 at 7:55am PDT

Почувствовала себя принцессой👸🏽✨ Потрясающая съёмка в Париже для @colette_boutique_ #VikiOdintcova #dressColette #MAVRIN #MAVRINmodels @mavrinstudios

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on Mar 29, 2017 at 8:52am PDT

Just wanna say I love you all😜 #MAVRIN #MAVRINmodels #VikiOdintcova

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on Aug 2, 2016 at 10:32am PDT

Viki Odintcova on pärit Peterburist ja ta teeb koostööd Vene modelliagentuuriga, mis kannab nime Marvin Models. Ta fotod on küllaltki väljakutsuvad ja neid võib sageli näha täiskasvanutele mõeldud ajakirjades. Odintcova reklaamib eelkõige riideid, aluspesu, kaalualandustooteid ja jõusaale.

Amra Olević

Thanks for the love on my last post 🤗💛 back home & and I already miss Paris 😭 Dress @abyssbyabby

A post shared by Amra Olević | Artist (@amrezy) on Oct 3, 2017 at 7:13pm PDT

Paris feels...

A post shared by Amra Olević | Artist (@amrezy) on Sep 28, 2017 at 12:07pm PDT

Amra Olević on nüüdisaja üks tuntumaid jumestuskunstnikke Instagramis. Ta postitab iga päev uusi pilte ja tal on ligi 5,5 miljonit jälgijat. Olević’il on Anastasia stuudios oma kulmupliaatsite kollektsioon ja ta plaanib turule tulla ka oma lauvärvidega.

Jessica Stein

A post shared by Jessica Stein (@tuulavintage) on Oct 23, 2016 at 1:31pm PDT

Never enough.... Hope to see you again soon NYC ✌️❤️

A post shared by Jessica Stein (@tuulavintage) on Aug 8, 2016 at 2:40pm PDT

Jessica Stein on 23-aastane blogija, kes tegeleb peamiselt reisimisega ja kellel on Instagramis ligi 2,7 miljonit jälgijat. Tema postitused koosnevadki enamasti reisipiltidest ja -märkmetest.

Allikas: Bright Side

Kommenteeri!


Reklaam