VAATA KOLLEKTSIOONI! Palju värve ja uus püksilõige: Ivo Nikkolo esitles Riia moenädalal järgmise aasta kevadmoodi


Foto: Mark Litvyakov

Eesti moebränd Ivo Nikkolo esitles laupäeval Riia moenädalal järgmise aasta kevadsuvist kollektsiooni „Body Lines”, mis on inspireeritud naise kehast.

Kollektsioon on kevadiselt pastelltoonides – õrna valget, roosat, helesinist ning beeži täiendavad iseloomuga säravpunane ning mereroheline. Tundub, et järgmisel kevadel on oodata ka retuuside täiesti uut tulemist - vaata galeriist, millisena Ivo Nikkolo team neid näeb.

Moebrändi disainer Britta Laumets ütles, et Riia Fashion Week on tõeliselt rahvusvaheline üritus, mille tase on aastaid olnud väga kõrge. „Meil on hea meel, et oleme taas Riias,“ lisas Laumets.

Enne laupäevast moeetendust tutvustasid Ivo Nikkolo disainerid Britta Laumets ja Margot Vaaderpass valitud esemeid kollektsioonist ka Riia südames asuvas Gallerija Riga kaubanduskeskuses moenädalat väisavale kohalikule ja rahvusvahelise pressile, blogijatele ning stilistidele.

Lisaks Ivo Nikkolo kollektsioonile esitleti showroom'is ka noore andeka Eesti ehtekunstniku Triin Kuke erikollektsiooni „Ivo Nikkolo x KUKK Jewellery“, mis koosneb kergetest ja mängulistest hõbeehetest. Just neid ehteid kandsid modellid ka moeetendusel.

Vaata fotosid!

Kommenteeri!


Reklaam