VIDEO: Imetlusväärsed prouad! Vanuses 100+ naised, kes hoolitsevad endiselt igapäevaselt oma välimuse eest


kaader videost

Iluväljaanne Allure postitas Facebooki video, milles räägivad oma iluvõtetest kolm naist, kes kõik üle saja aasta vanad.

Naised räägivad, et hommik algab ikka näopesuga. Üks daam ütleb, et peseb nägu kolm-neli korda päevas sooja veega, misjärel niisutab nägu ja kaela beebiõliga. Selle juures kasutab ta vaid õrnalt ülespoole masseerivaid liigutusi. Parema jume jaoks soovitab ta kasutada pruunistavaid tooteid, mitte nägu päikese käes päevitada. "See on ainuke nägu, mis sul on, kullake," ütleb ta. Proua lisab, et kuni praeguse kõrge vanuseni ei tee ta erilisi pingutusi oma juuste eest hoolitsemisel - peale selle, et peseb neid aeg-ajalt, kuivatab, kammib ja kannab juukseid alati ülespandud soengus. Samuti ütleb ta, et kannab iga päev huulepulka - ilma selleta tunneb ta end justkui alasti.

Pruuni parukat kandev naine räägib, et kasutab igapäevaselt kulmupliiatsit ja põseruuži - selleks kasutab ta aga kreemjat huulepulka. Parukat hakkas ta kandma juba kahekümnendate eluaastate lõpus, kuna see säästis hommikuti tema aega juuste lokitamiselt ja kammimiselt. Parukat kandis ta noorena kõikjal: koolis, pidudel, jalutuskäikudel.

Kolmas daam ütleb, et tema lemmikrõivasteks olid noorena erinevad kostüümid, mida tal oli mitmeid värve. Lisaks ütleb ta, et külastab siiani ilusalongi.

Vaata videot!

Kommenteeri!


Reklaam