GALERII | Presidendi vastuvõttude kõige populaarsem värvikooslus: Signe Kivi lipukleit ja ulguvad hundid


SIGNE JA KALJU KIVI FOTO: Marko Mumm

Alates sellest ajast, kui 1993.aastal esimene presidendi vastuvõtt Lennart ja Helle Meri eestvedamisel toimus, on kutsutud külaliste seas olnud kõige populaarsem värvikooslus sini-must-valge. Catwalk otsis välja 85 kaadrit vastuvõttudelt, kus külalised selles värvikombos säranud.

Kõike klassikalisem ja turvalisem viis on daamil end riietada sinisesse kleiti ning mehel musta ülikonda ja valgesse särki. On paare, kes täiendavad välimust sarnaste aksessuaaridega või valinud must-valge riietuse juurde sinise lipsu või käekotikese. Kõige meeldejäävam on vastuvõttudel alati olnud tekstiilikunstnik Signe Kivi, kes ka ise tunnistanud, et armastab sinust värvi. Seega ei saa unustada tema sini-must-valget kleiti, mis üks ühele Eesti lippu meenutas.

Fotostend EV96, Eesti vabariigi aastapäev 2014 Foto: Ilmar Saabas

Muusik Hendrik Sal-Salleri kaasa Berit aga lummas EV96 aastapäeval õrnas sinises pitskleidis, täiendades välimust osaliselt kinni pandud juuste ning minimaalsete ehetega.

Eesti Naisliidu president Siiri Oviir ja Mihkel Oviir Foto: Hendrik Osula

Poliitik Siiri Oviir ja Mihkel Oviir EV98 vastuvõtul mõlemad lipuvärvide koosluses.

Jim Ashilevi, Gea Grigorjev Foto: Hendrik Osula

Kirjanik Jim Ashilevi kaunis kaaslane Gea EV98 vastuvõtul Perit Muuga loodud kuulsas huntide kleidis, mis mõjub eriti eestlaslikult.

Vaata galeriist, kes on veel otsustanud valida vastuvõtu värvikombinatsiooniks sini-must-valge!

Kommenteeri!