GALERII | Tuntud iluhuvilised väisasid keha- ja näohooldustoodete kaupluse avamist


Kalev Lilleorg

Varasemalt veebipoena tuntust kogunud Kehapood Rotermanni kvartalis avas eile esinduskaupluse. Pressile ja blogijatele suunatud avasündmusel esitleti Kehapoe kultustooteid ja värskeimad brände. Iluõhtut viis läbi bravuuritar Anu Saagim, juuksehooldustoodetest rääkis Kati Toots ja uut WUNDERI nimelist meigibrändi tutvustas jumestuskunstnik Kaia Triisa. Bloggija Paljas Porgand jagas oma kogemusi LPG masinaga.

Iluauhindadega pärjatud Kehapood pakub esinduskaupluses tootevalikut keha- ja näohoolduseks, salenemiseks ning juuste raviks.

Kehapood on teadaolevalt ainuke pood Eestis, kus on võimalik tipptehnoloogia abil analüüsida pea, näonaha ja tselluliidi seisundit ning määrata vastavalt probleemile kodune ravihooldus. Spetsialistide nõustamisel leitakse lahendus nii juuste- kui ka nahaprobleemidele. Kehapoe tootevalik on abiks vananemisprotsessi aeglustamisel, akne leevendamisel ja tselluliidi ravil.

Keha&Salenemiskeskusest välja kasvanud kauplusest leiab ka iluprofessionaalide ja klientide poolt testitud ning heaks kiidetud tooted. Teiste seas näiteks esteetilise meditsiini lipulaeva Skinclinik tooted ning auhinnatud Bottega di Lungavita Superdren toidulisandid tselluliidi ja kehakaalu vähendamiseks. Juuksehooldusbrändide valikut troonib kollageeni ja kaaviariga rikastatud luksuslik ravihooldussari Innovatis Luxury Care.

Avasündmusel tutvustas Vita-Age Krinofort Hair juusteravitooteid brändi reklaamnägu Kati Toots ja jumestuskunstnik Kaia Triisa rääkis uhiuuest meigibrändist WUNDER. Wunder üllatab nii kauapüsivate kulmugeelide kui ka poore kustutava HD Selfie Powderiga.

Kommenteeri!


Reklaam